Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaGabinet psychoterapeuty dla dzieci i dorosłych w Świdnicy oferuje dyskretną i skuteczną pomoc. Małgorzata Małek, jako doświadczony psycholog zapewnia wsparcie i długoterminową pomoc psychologiczną w postaci terapii. Specjalność pani Małgorzaty to terapia poznawczo-behawioralna, która koncentruje się na emocjach i myślach pacjenta, jeśli cierpi on na depresję, fobie czy lęki. Zapisanie się na wizytę do psychoterapeuty to pierwszy krok do powrotu do zdrowia. W gabinecie pani Małgorzaty Małek odbywają się terapie dla dorosłych oraz dla dzieci.
Kategorie » psychiczne zdrowie, lekarze psycholodzy, choroby psychiczne, gabinety psycholodzy, woj.dolnośląskie,
Nasza firma specjalizuje się w usługach okulistycznych. Na rynku działamy od roku 1989. Posiadamy duże doświadczenie. Nasza praca przepełniona jest profesjonalizmem. Zajmujemy się badaniem, a także leczeniem oczu. Wykonujemy potrzebne badania w tym: USG oka, pachymetrię, OCT i inne. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. INFORMACJE KONTAKTOWE Tel. 609 560 280 Godziny otwarcia gabinetu: Wtorek: 16-19Czwartek: 16-19 Inne dni: Nagłe wypadki po rejestracji telefonicznej Adres: ul. Żwirki i Wigury 17, Myślenice
Kategorie » kliniki szpitale, lekarze okuliści, choroby oczu, inne, gabinety okuliści, gabinety, firmy optyka, leki leki preparaty, zdrowie uroda odnowa biologiczna,
MrGentleman.pl to blog dla mężczyzn nowoczesnych. Blog mężczyzny dojrzałego. Blog modowy i lifestylowy męski. Do wszytskich spraw podchodzę w nim po męsku.
Kategorie » poradniki,
Klinika w Klaudynie specjalizuje się w leczeniu chorób żył przy zastosowaniu nowoczesnych technik chirurgii naczyniowej. Laserowe usuwanie żylaków, leczenie żylaków metodą Flebogrif, klejenie żylaków metodą Venex to tylko niektóre z usług jakie mamy w naszej ofercie. Wykonujemy badania USG i USG Doppler, leczymy rany przewlekłe i obrzęki, wykonujemy masaże ręczne i pneumatyczne. Zapraszamy Państwa do naszych placówek w Klaudynie i w Warszawie.
Kategorie » kliniki szpitale, lekarze inne specjalności, choroby układu krążenia, firmy diagnostyka, woj.mazowieckie,
Portal 7stref, jest poświęcony równym ważnym tematom. Jednym z nich jest jak że ważne dla nas wszystkich zdrowie. zdrowia życzymy sobie, ale i też naszym bliskim, przyjaciołom, znajom, pry każdej okazji składając życzenia. Warto o nie zadbać nie tylko od święta. Na naszym portalu znajdziemy wiele cennych i ciekawych porad. Zadbaj o zdrowie nie tylko fizyczne, ale również to zdrowie psychiczne.
Kategorie » psychiczne zdrowie,
Rating Captain to aplikacja do pozyskiwania opinii w Google oraz na portalach opiniotwórczych. Pomagamy firmom automatyzować zadania w zakresie obsługi klienta i odnosić sukcesy w zarządzaniu satysfakcją klienta. Nasze najnowocześniejsze algorytmy uczenia maszynowego przewidują działania Twoich klientów i raz na zawsze zajmują się negatywnymi recenzjami. Pomożemy Ci pozyskać opinie od Twoich klientów, dzięki czemu zdobędziesz kolejnych co pozytywnie wpłynie na Twoją sprzedaż. Rozwijaj swój biznes z nami i zostaw konkurencję w tyle.
Kategorie » fora blogi,
Pomoc psychologiczna dla dzieci i rodziców, konsultacje wychowawcze, terapia psychologiczna, zajęcia wspomagające rozwój dziecka.Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu psychologicznego mieszczącego się w Częstochowie przy ul. Kościuszki 10. Oferuję specjalistyczną pomoc dla dzieci w wieku od 0 do 12 lat oraz ich rodziców.
Kategorie » psychiczne zdrowie, lekarze psycholodzy, choroby psychiczne, pomoc chorym, gabinety psycholodzy, gabinety, firmy diagnostyka, woj.śląskie,
Centrum Terapii Dziecięcej Toto w Bolechowicach (Zabierzów) k. Krakowa to zespół terapeutów działających w sferze logopedii, psychologii i integracji sensorycznej. Nasi specjaliści stanowią wsparcie dzieci i rodziców w trudnościach rozwojowych. Dzięki stronie www umożliwiającej rejestrację online, można szybko i komfortowo zapisać się na terapię lub diagnozę.
Kategorie » rechalibitacja, lekarze logopedzi, choroby psychiczne, inne ośrodki, woj.małopolskie,
Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej w Lublinie. Celem mojej pracy jest profesjonalna pomoc każdemu, kogo dotykają lęki, depresja, trudności w relacjach, ciężkie do zniesienia emocje. Niezrozumienie siebie i nieakceptacja własnej historii życia. Osamotnienie i poczucie bezradności. Dobry psycholog to ktoś, kto pomaga poradzić sobie z tym wszystkim, co ogólnie rozumiemy jako kryzys. Każdy z nas ma za sobą niepowtarzalną historię, a przed sobą – drogę do pokonania. Bywa, że trudne doświadczenia z przeszłości są przytłaczające, a brak wsparcia tak dotkliwy, że radzenie sobie z teraźniejszością czy pozytywne myślenie o przyszłości wydają się całkowicie poza zasięgiem. Dlatego kluczowe jest zrozumienie przeszłych wydarzeń, przepracowanie ważnych relacji życiowych, by móc ruszyć dalej. Wyciągnięcie wniosków i uzyskanie szerszej perspektywy, zmiana myślenia i odzyskanie panowania nad emocjami po to, by życie w końcu stało się lepsze, spokojniejsze, bardziej zrozumiałe. Psycholog jest dobrym towarzyszem w tym procesie. Psychoterapia daje przestrzeń do zrozumienia, zaakceptowania i poradzenia sobie z tym, co do tej pory wydawało się niemożliwe do zmiany. Psychoterapeuta zaś towarzyszy w tej drodze, tworząc atmosferę bezpieczeństwa i zaufania. Są różne drogi prowadzące do zmian: można skorzystać z jednorazowej konsultacji psychologicznej lub podjąć się głębszej pracy terapeutycznej takiej jak psychoterapia indywidualna czy terapia małżeńska, par, terapia online.
Kategorie » psychiczne zdrowie, lekarze psycholodzy, choroby depresja, przychodnie, gabinety psycholodzy, gabinety,
Leczenie choroby alkoholowej w prywatnej przychodni Nasz Gabinet w Łodzi wygląda w sposób następujący: pacjent umawia się na konsultację do lekarza. Chirurg sprawdza ogólny stan zdrowia pacjenta. ul. Rogozińskiego 23 93-554 Łódź W razie potrzeby leczenie zaczyna się z odtrucia alkoholowego, czyli detoksu. Jeżeli pacjent podczas konsultacji jest trzeźwy, lekarz od razu może przeprowadzić zabieg implantacji esperalu. Jest to szybki, bezbolesny proces, który trwa 15-20 minut. Po zastrzyku znieczulającym, chirurg robi małe nacięcie nad pośladkiem osoby uzależnionej, aplikuje tabletki i zszywa ranę szwami. Przez kolejne 12 miesięcy obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu, żeby uniknąć nieprzyjemnych skutków ubocznych.
Kategorie » uzależnienia, lekarze chirurdzy, przychodnie, gabinety chirurdzy, woj.łódzkie,
Przychodnia wpisana do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem 000000230998. Zapisy online 24/7.
Kategorie » terapie zabiegi, lekarze alergolodzy, choroby alergie, inne, gabinety alergolodzy,
R-Cito to profesjonalna placówka rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczna umiejscowiona w Gdańsku. Oferujemy skuteczne zabiegi realizowane przez wykwalifikowanych specjalistów w zakresie fizjoterapii z wieloletnim stażem. R-Cito oferuje zabiegi w różnego typu dolegliwościach bólowych układu ruchu, m.in. w wyniku urazów, złamań i naciągnięcia mięśni lub porażenia ciała. Zabiegi rehabilitacyjne obejmują: - rehabilitacja ortopedyczna, - masaż - fizykoterapia, - fizjoterapia, - rehabilitacja sportowa, - leczenie wad postawy - osteopatia, - laseroterapia.
Kategorie » rechalibitacja, lekarze rehabilitanci, choroby kręgosłupa, inne ośrodki, gabinety rehabilitanci, masaż, firmy sprzęt rehabilitacyjny, woj.pomorskie,Osób online: 1