Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie, diety, choroby, badania, zabiegi pielęgnacyjne...
Główny Inspektorat Sanitarny - Nasza misja. Nadzorujemy i kreujemy działania mające na celu dobro i zdrowie publiczne obywateli. Naszym zadaniem jest minimalizowanie skutków zdarzeń niekorzystnie wpływających na życie Polaków – informujemy, aktywizujemy i edukujemy.
Kategorie » poradniki, choroby zakaźne, pomoc chorym,
Monitoruj liczbę aktywnych, wyleczonych i śmiertelnych przypadków koronawirusa w skali lokalnej i globalnej na mapie. Do tego codzienne wiadomości i materiały wideo.
Kategorie » poradniki, ratownictwo,
Koronawirus: informacje i zalecenia - Koronawirus: informacje i zalecenia - Portal Gov.pl
Kategorie » lekarze interniści, choroby hiv/aids, domy opieki, gabinety interniści, gabinety, firmy diagnostyka, leki leki preparaty,
Osoby, które mają niższą odporność i dla których koronawirus może być bardzo niebezpieczny, to przede wszystkim osoby, które cierpią na 4-5 chorób, czyli mają wielochorobowość, osoby z chorobami układu krążenia, chorzy na astmę, cukrzycę, choroby reumatyczne.
Kategorie » informacje medyczne, lekarze rodzinni, choroby zakaźne, sanepidy, gabinety rehabilitanci, gabinety, firmy domowa opieka, leki leki preparaty,
Nowoczesne Centrum medyczne w Warszawie oferuje prywatną opiekę medyczną. Pacjentom zapewniamy holistyczne podejście. Jest to możliwe poprzez dysponowanie zespołem profesjonalistów z różnych dziedzin medycyny. W Arkmedic zapewniamy Konsultacje lekarskie dziecięce, a także szeroki zakres diagnostyki. W naszej placówce wykonywane są takie badania jak między innymi USG jamy brzusznej, tarczycy, ślinianki, tkanek miękkich, układu moczowego, jądra, ortopedyczne, EKG, elelktrostymulacja, czy cytologia.
Kategorie » przychodnie, woj.mazowieckie,
W profesjonalnym Centrum Medycznym Medicum jesteśmy w stanie zapewnić realizowanie leczenia między innymi takich problemów jak urazy kolana, płaskostopie podłużne, urazy ścięgien. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów oraz nowoczesny sprzęt, co pozwala nam prowadzić zarówno zaawansowaną diagnostykę oraz najwyższej jakości leczenia. Zabiegi przeprowadzane są z wykorzystaniem najnowszych metod leczenia, co pozwala uzyskać odpowiednich efektów w zakresie usuwania problemów zdrowotnych z funkcjonowaniem stóp.
Kategorie » gabinety ortopedzi,
CardioTeam sp. z.o.o. została otwarta w latach 30. XX wieku przez wybitnego kardiologa z Warszawy. Początkowo lecznica zajmowała się pomocą pacjentom ze schorzeniami serca, jednak obecnie jest to przychodnia wielospecjalistyczna oferująca pomoc neurologów, pulmonologów i chirurgów. Zapraszamy!
Kategorie » medycyna alternatywna, lekarze kardiolodzy, choroby kardiologiczne, kliniki i szpitale, gabinety kardiolodzy, gabinety, firmy diagnostyka, leki firmy farmaceutyczne, zdrowie uroda salony kosmetyczne,
Fizjo-M Zakład Rehabilitacji Leczniczej w Ostrzeszowie. To najlepsza rehabilitacja w Ostrzeszowie i okolicy. Świadczymy usługi z zakresu rehabilitacji leczniczej , masażu , fizykoterapii i fizjoterapii wszelakiej . W fizjo-m stawiamy zawsze na dobro naszych pacjentów i tych prywatnych jak i tych rehabilitowanych w ramach Rehabilitacji z NFZ . Najlepsza rehabilitacja w Ostrzeszowie . Sprawdź naszych fizjoterapeutów
Kategorie » terapie zabiegi, lekarze rehabilitanci, choroby kręgosłupa, przychodnie, gabinety inne gabinety, zdrowie uroda odnowa biologiczna,
Doktor Agnieszka Solecka - gabinet ginekologiczny w Jaworznie. Usługi w zakresie ginekologii, położnictwa oraz leczenia niepłodności.
Kategorie » ciąża poród, lekarze ginekolodzy, gabinety ginekolodzy, gabinety, zdrowie uroda chirurgia laserowa,
Gabinet stomatologiczny w Szczecinie - Kamienica 25 zaprasza pacjentów na profesjonalne leczenie zębów. Dodatkowo zajmujemy się wybielaniem zębów oraz implantologia.
Kategorie » kliniki szpitale, lekarze stomatolodzy, przychodnie, gabinety stomatolodzy,
W ramach oferty naszej placówki medycznej Medium Centrum Medyczne jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne usługi medyczne, które mają na celu zapewnienie odpowiedniego określenia schorzeń stóp, a następnie podejmowanie leczenia takich schorzeń w sposób, który jest w stanie przynieść odpowiednie oczekiwania. W naszej placówce realizowana jest między innymi chirurgia stopy.
Kategorie » lekarze inne specjalności,
Oferujemy w naszym Medium Centrum Medyczne realizowanie profesjonalnych usług medycznych na rynku leczenie problemów ze stopami. Naszym pacjentom jesteśmy w stanie oferować Leczenie Haluksów Warszawa, które jest kompleksowo realizowane począwszy od wykonania wstępnej diagnozy w przychodni medycznej, aż po zrealizowanie specjalistycznych zabiegów medycznych.
Kategorie » lekarze inne specjalności,

Osób online: 8